Dom Seniora Willa Syrena - rehabilitacja (Konstancin-Jeziorna)

Dom Seniora Willa Syrena - rehabilitacja
zobacz więcej (19)
Adres:
Chylicka 31, Konstancin-Jeziorna
Sprawdź na mapie

Cennik

Pokój 1-osobowy
Pokój 1 osobowy z łóżkiem rehabilitacyjnym o standardzie hotelowym z łazienką systemem podmywania, telewizorem, internetem, systemem przywoływania.
od 8000 PLN
Pokój 2-osobowy
Pokój 2 osobowy z łóżkiem rehabilitacyjnym o standardzie hotelowym z łazienką systemem podmywania, telewizorem, internetem, systemem przywoływania.
od 6500 PLN

Opis obiektu

Willa Syrena mieści się w Konstancinie-Jeziornie, posiadamy centrum rehabilitacji oraz SPA dla naszych pensjonariuszy. Oferujemy pobyty krótko i długoterminowe z opieką lekarską.   Jesteśmy położeni   w   sercu p arku   zdrojowego   w   pobliżu tężni,   w   Konstancinie – Jeziorna, jedynym uzdrowiskiem w Województwie Mazowieckim. U nas elegancja i tradycja łączy   się   nowoczes nością.   Zapras zamy do 30 przytulnie i eleganck o urząd z onych pokoi przygotowanych tak, aby nasi pensjonar iusze c zuli się jak najbardziej komfortowo   oraz mie li zapewnioną całodobową opiekę z centrum rehabilitacji wlącznie. Każdy z pokoi przystosowany jest dla  osób niepełnosprawny ch oraz posia da   własną łazienk ę .   Spe cjalizuj emy się w pobytach pakietowych dla osób   w   wieku podeszłym lub niepełnosprawnych.   Nasi opiekunowie zapewniają całodobową opiekę oraz pomoc lekarską.  We własnej, domowej kuchni, codziennie powstaje...

Galeria